2009-09-14
Zmiany w bezpłatnych materiałach dla ambasadorów oraz oferta wydawnicza

 

Szanowni Ambasadorzy,Z przykrością informujemy, że z dniem 1 września został wyczerpany bezpłatny nakład broszur dla rodziców "Zamiast klapsa. Jak z szacunkiem i miłością wyznaczać dziecku granice". Jesteśmy zmuszeni usunąć tę pozycję z oferty bezpłatnych materiałów dla ambasadorów kampanii "Dzieciństwo bez przemocy".

Zamówienia, które zostały złożone na broszury między 1 a 14 września zostaną usunięte.

Broszura "Zamiast klapsów. Jak z szacunkiem i miłością wyznaczać dziecku granice" dostępna jest w płatnej dystrybucji, w cenie 1,90 PLN/sztuka (cena brutto) - szczegóły oferty w załączniku oraz tutaj.


Jednocześnie informujemy, że oferta bezpłatnych materiałów dla ambasadorów zyskała nową pozycję - i od dziś w bezpłatnej dystrybucji będzie dostępny plakat kampanii "Dzieciństwo bez przemocy" w formacie A3. Ambasadorów zarejestrowanych do 14.09.09 prosimy o składanie zamówień na plakaty pod adresem e-mail: dziecinstwobezprzemocy@fdn.pl, wpisując w tytuł wiadomości „ Bezpłatne plakaty A3”, a w treść wiadomości następujące informacje:

- Nazwa oraz adres organizacji, identyczny z podanym podczas rejestracji

- Imię i nazwisko osoby kontaktowej

- Numer telefonu do osoby kontaktowej

- Ilość sztuk zamawianych plakatówAmbasadorzy, którzy przystępują do kampanii po 14.09.09, mogą zamawiać bezpłatne plakaty w formacie A3 poprzez formularz rejestracyjny na stronie www.dzieicnstwobezprzemocy.plPlakat w formacie A2 oraz wiele innych materiałów dotyczących problemu kar fizycznych wobec dzieci dostępne są w ofercie wydawniczej Fundacji Dzieci Niczyje.


Do większości ambasadorów zostały wysłane już pierwsze materiały i sukcesywnie dosyłamy je do wszystkich. Bardzo prosimy Państwa o cierpliwość w oczekiwaniu na materiały.