2010-03-23
Dzieciństwo bez przemocy w Wieliczce

12 marca w Niepublicznym Przedszkolu Artystyczno – Językowym Puchatkowo, w Wieliczce, odbyło się wręczenie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu „Pokochaj mój uśmiech”, zorganizowanym w ramach kampanii „Dzieciństwo bez przemocy”. 

W piątek, 12 marca o godzinie 11.00 w Niepublicznym Przedszkolu Artystyczno-Językowym w Wieliczce odbyło się wręczenie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu „Pokochaj mój uśmiech”zorganizowanego w ramach kampanii "Dzieciństwo bez przemocy".

Konkurs zorganizowany został przez Przedszkole Puchatkowo w Wieliczce oraz Urząd Miasta i Gminy Wieliczka, patronatem honorowym konkurs objął Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka – Pan Artur Kozioł. Do konkursu zgłoszono prawie 300 prac z całej Polski, m.in. ze Świnoujścia, Elbląga, Poznania, oraz Wieliczki.

Na początku uroczystości goście, którzy przybyli nawet z Chorzowa czy Bielska Białej mieli przyjemność zobaczyć spektakl „Tysiąc lat od domu”, który oprócz dobrej zabawy dostarczył widzom cennych rad dotyczących dobrego wychowania. Następnie wiceburmistrz Wieliczki, Pan Henryk Gawor wręczył laureatom dyplomy oraz nagrody.

Organizacją konkursu oraz uroczystości wręczenia nagród zajęła się Pani Agnieszka Kościelska, nauczycielka wychowania przedszkolnego w Niepublicznym Przedszkolu Artystyczno-Językowym w Wieliczce.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.